Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Accommodation » Hotel Complex Ambassador Shengjin

Complex Ambassador

Complex Ambassador

The hotel Complex Ambassador is located near the Adriatic seashore in Shengjin Beach at mountain of Mali i Rencit “Rana Hedhun”.

The hotel offers a relax panoramic view and cozy atmosphere, tranquility, comfort and first class service all year round.

Hotel Complex Ambassador Shengjin

The Complex Ambassador Shengjin offered in combination with the modern conveniences of the hotel makes it a marvelous place for recreation, sport and entertainment.

The Hotel Ambassador Shengjin offers accommodation in 60 rooms (20 single and 35 double rooms) and 5 comfortable suites. All of them dispose of modern facilities.

The Ambassador Restaurant offers a very comfortable and elegant environment, adducing a selected kitchen with rich international menu; in addition to international dishes, you might also enjoy the local menu, and seafood is always fresh; courses are all accompanied with the best foreign and local wines.

The restaurant with a fantastic view over the sea, is another facility that operates primarily during the summer months. /© Shengjini.com /

Photo Complex Ambassador Shengjin

Complex Ambassador.1

Complex Ambassador.1

Complex Ambassador..2

Complex Ambassador..2

Complex Ambassador.3

Complex Ambassador.3

Complex Ambassador.4

Complex Ambassador.4

Complex Ambassador.5

Complex Ambassador.5

Complex Ambassador.6

Complex Ambassador.6

Complex Ambassador.7

Complex Ambassador.7

Complex Ambassador.8

Complex Ambassador.8

Complex Ambassador.9

Complex Ambassador.9

18 Comments

 1. Me duhet nje nr telefoni per te kintaktuar ne lidhje me rezervim per nje jave ne fund te qershorit.

  Ju Falemnderit

 2. Jehona says:

  Te nderuar,

  Jemi te interesuar per dy dhoma, nje treshe dhe nje dyshe ose apartman per 5 te rritur. Jemi familje nje cift dhe tre femije mbi 12 vjet.

  Ju lutem na njoftoni per cmimin dhe cfare ofertash mund te na ofroni per peridhen prej 15.07.2013 per 7nete.

  Ju falemnderit!

  Me respekt,
  Jehona Havolli

 3. afrim demiri says:

  Te nderuar, jemi dy familje me gjithsejt 9 anetare…planifikojme te jemi mysafir tek ju prej periudhes 13 korrik deri me 24 korrik, ju lutemi na tregoni kushtet e vendosjes. Ju presim…

 4. Te nderuar,
  Jemi te interesuar te jemi mysafir te ju, prej dates 1 gusht deri me 9 gusht.
  Jemi familje nje cift dhe nje femije 2 vjet.
  Ju lutem te na njoftoni per cmimin dhe cfare ofertash mund te na ofroni.
  Faleminderit per mirekuptim

 5. Kena says:

  Pershendetje

  Me nevojitet me dite prej dt.10.08.2013 – 15.08.2013 a ka dhome te lire dhe si jane çmimet jemi 2 te rritur dhe 2 femije (5vjeç dhe 1.5 vjeç), dhe çka perfshihet ne ate çmim

 6. Gani Ferizaj says:

  Pershendetje
  Jemi te interesuar per nje dopel dhom per ni Famile (qift dhe dy femi 8 Vjet dhe 6 Vjet ) ne Rafaelo 1.
  Data:prej 29.7.13 deri 6.8.13
  Julutm na informoni

  Ju falemenderit.

 7. Valentina says:

  pershendetje,

  jemi nje cift nga Kosova me dy femije te vegjel te cilet kerkojme te dime se a ka dhome te lire me tre shtreter ( me mengjes) per datat 10 -19 gusht 2013. Mund te qendrojme edhe me gjate.

  Ju faleminderit.
  Valentina

 8. Tila says:

  Pershendetje,
  Kerkoj nje numer per kontak; kerkoj dhom me 2 krevata nga data 11 – 18 gusht…Ju lutem me informoni…Ju falenderoj!

 9. Kushtrimi says:

  pershendetje,

  Jemi nje qift me dy femije (3 vjec dhe 7 vjec). Jemi te interesuar te kalojme 7 nete te pushimit ne Hotelin e juaj, duke filluar qe nga kjo jave (11 gusht 2013). ju lutem te na percillni nje oferte te pershtatshme dhe mundesisht edhe cmimin e qendrimit.

 10. Pershendetje!
  Ju lutem mund te me dergoni nje numer telefoni per te kontaktuar ,ne lidhje me rezervimin e hotelit per periudhen 15-20 gusht

 11. arta says:

  jemi nje qift dhe jemi te interesuar per nje dhome dopio nga data 17 gusht deri me 21 gusht, ju lutem na tregoni cmimin dhe cfare perfshihet ne cmim.

  pres nje pergjigje te shpejt

 12. Voca says:

  ju lutem ma dergoni informacionin ne lidhje me rezervim per nje dhome double per neser ne mengjes nese ka vend te lire apo ndonje numer telefoni per kontakt sa i perket cmimit

 13. Saranda says:

  Pershendetje, desha tju pyes nese ben nje numer kontaktues? Faleminderit per mirekuptim

 14. RAMA ALBANA. says:

  duam nje dhome per tre persona ne hotel ambasador, per te shtunen ne darke.

  ju lutem na konfirmoni disponibilitetin tuaj.

  ne pritje

  a. rama

 15. Gezimi says:

  Pershendetje Stafi
  Jemi nje familje 4 anetarshe ( 2 te rritur dhe 2 femije nen 4 vjet) jemi te interesuar per nje dhome familiare me 4 shtreter nga 16 – 21 gushti. Ju lutemi na dergoni nje oferte.
  Gjithe te mirat
  G.V

 16. flora says:

  Ju lutrem nje kontakt telefon apo e-mail te complexit Ambassador
  Respekt,
  Dr.Flora

 17. armando says:

  kerkoj dhome dyshe per datat 7/8/9 gusht, ne pritje te njepergjigje ne numrin 0694311776

 18. afrimi says:

  Pershendetje!
  Jemi familje 5 anetareshe, nje qift dhe 3 femije, nga mosha 3 deri 12 vj.A mund te me njoftoni se sa eshte qmimi per nje person, me pasion te plote. Me duhet nje dhome me tre shtreter. Planifikoj te qendroj nga 20 gushti deri me 26 gusht.

Leave a Reply

© 2013 Shengjin Travel and Tourism · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress