Subscribe:Posts Comments

You Are Here: Home » Accommodation » Complex Adriatic Shengjin

Complex Adriatic

Complex Adriatic

If you are looking for a complex apartment that gives you a complete holiday experience, look no further than the Sun Beach Resort Complex Adriatic.

With a beautiful location directly on the beach of Shengjin, Albania and an extensive array of facilities you can rest assured that there is something for everyone, be it couples, individuals or families!

Complex Adriatic Shengjin

Relax in the private beach, you feel like being more active just follow our animation team through a series of daily activities, have fun with your favorite sport or simply work out in the gym.

Our Complex Adriatic in Shengjin offers daily entertainment to keep you and your family cheerful throughout your stay. Children’s facilities and specifically designed apartments for the little ones will no doubt take your family holiday to the next level.

Discover a true holiday resort Complex Adriatic Shengjin where personalized service and absolute satisfaction out of your holiday are our top priorities.

Photo Complex Adriatic Shengjin

Complex Adriatic.1

Complex Adriatic.1

Complex Adriatic.2

Complex Adriatic.2

Complex Adriatic.3

Complex Adriatic.3

Complex Adriatic.4

Complex Adriatic.4

Complex Adriatic.5

Complex Adriatic.5

Complex Adriatic.6

Complex Adriatic.6


View Larger Map

27 Comments

 1. irida says:

  Hello
  I’m interested in an apartment for rent 1+1 near your compound for the second 10 days of June.

 2. Milaim says:

  Jem i interesuar per nje apartment 1+1. prej dates 26qershor deri 05.korrik. Cili eshte cmimi i fjetjes per nje nate. Nese beni ushqim, me tregoni komplet cmimin e cendrimit per nje dite. Faleminderit, Milaimi

 3. pershendetje says:

  doja te dija cmimin per dhjete dite e apartamenti 1+1 ne dt 15 gusht.
  flm

 4. arjeta says:

  Jem e interesuar per nje apartment 1+1. prej dates 19 korrik,me kohezgjatje deri ne 7ose10dite. Cili eshte cmimi i fjetjes per nje nate. Nese beni ushqim, me tregoni komplet cmimin e qendrimit per nje dite. Faleminderit, Arjeta

 5. Migen says:

  pershendetje, jam i interesuar per te vizituar shengjinin, me intereson sa eshte cmimi per 1 dhome, edeh ate nga data 22 gusht deri me 31 gusht, ju pershendes dhe shpresoj do te mar pergjigje te pranueshme nga ju

 6. flora says:

  jam e interesuar per nje apartament1+1 prej date 11 gusht .cili eshte qmimi i fjetjes per nje nate .
  faleminderit

 7. blerta says:

  Jam e interesuar per nje apartament me nje dhome te fjetjes,kuzhine,per 2 persona te rritur dhe 2 femije ( 3 vjeq dhe 1 vjeq),prej dates 24 gusht deri me 30 gusht,ju lutem me tregoni sa eshte qmimi,dhe qka perfshihet ne ate qmim

  Ju falenderoj paraprakisht

 8. kushtrimi says:

  jemi qift me dy femije (3 vjec dhe 7 vjec). planifikojme 7 nete pushimi ne komplesin tuaj, duke filluar qe nga neser 12 gusht 2013. nese keni mundesi na percillni nje oferte me qmimin e bashkengjitur.

 9. arben says:

  dua te rezervoj nga dat 16.08.deri me 25.08.2013,9 nete,me thuani sa esht cmimi dhe qka perfshihet ne te ?

  2 persona te rritur,2 femij 3 dhe 6 vjec ?

  ju faleminderit qe perpara

 10. Pershendetje says:

  Doja te dija sa eshte qmimi per 7 nete pushim. Jami dy te rritur dhe dy femije 2 dhe 7 vjeq. Duam te vijme nga data 17-24 gusht.

 11. Lulja says:

  Pershendetje,
  Me intereson a keni dy dhoma te lira nga data 28.08. deri 31.08.2013,poashtu dua te di sa eshte çmimi per nje nate?
  Falemnderit, pres pergjigje nga ju.

 12. Herolind says:

  pershendetje, ju kisha lut a mundeni te me dergoni permes postes elektronike (email) nr e tel jua jper inforim dhe rezervim flm….

 13. kimeterashica@hotmail.com says:

  Pershendetje, nese kishit mujt nje nr.telefonit me ma dhon,mi rezervu pushimet tek ju ne kompleksin Adriatik.gjithe te mirat

 14. Daniele says:

  Affitto tre appartamenti in qualsiasi periodo dell’anno al 6 piano del Kompleksi adriatik fronte mare, completamente arredati a nuovo, con condizionatori, lavatrice, cucina completa, televisore con digitale, balconi verso la spiaggia e garage per la macchina.Daniele

 15. tung says:

  jam e interesuar qe kete vere te jem ne shengjin per pushim e pikerisht tek kompleksi Adriatik ,jam e interesuar perafersisht t’i di qmimet gjate korrikut e gushtit

 16. valoni says:

  Jam i interesuar per nje dhome, jemi cift,te kete pamje nga deti, prej dates 13 qershor deri me 16 qershor.faleminderit

 17. mirdita.jam i interesuar tek komplexi juaj nese mund te me tregoni sa eshte qmimi per person ne ndertesen tuj dhe a do te jet ushqimi i gatshem i perfshir ne qmim faleminderit

 18. pershendetje says:

  te lutem me trego cmimet e juaja .Jam e interesuar per 1+1

 19. Nevzeta says:

  Pershendetje sa eshte cmimi i nates dhoma 2-persona dhe dhoma per 3-persona. Faleminderit N.

 20. Baselo says:

  Desha te kem nje nr te telefonit nese ka mundesi per kontakt pasiqe planifikoj te jem per pushim dhe te rezervoj me heret ne kompleksin Adriatik

 21. afrim tahiri says:

  a mund te dergoni cmimet e apartamanteve si dhe informaten se a keni apartamente te lira pe r diten e neserme 23.07 2014

 22. oni says:

  a keni apartamente per me date 5 gusht sa eshte cmimi dhe a jane te pajisura me kuzhina

 23. feri says:

  Pershendetje,

  Jemi 4 veta te rritur dhe nje femije 1.5 vjet.Jemi te interesuar te dime cmimin per nje nate prej dt.22.08.2014-30.08.2014.Pamja te jete nga deti.
  Faleminderit. Pres pergjigje.

 24. tung says:

  Pershendetje,

  Jemi 4 veta te rritur dhe nje femije 1.5 vjet.Jemi te interesuar te dime cmimin per nje nate prej dt.22.08.2014-30.08.2014.Pamja te jete nga deti.
  Faleminderit. Pres pergjigje

 25. Pershendetj says:

  Ju lutem a ka mundesi te kem nje nr. tel. per nje rezervim.
  Faleminderit.

 26. lela says:

  ju lutem dua te di a ka dhoma 1+1te lira prej 6 gusht dhe sa eshte qmimi per ni nate pres pergjigje

 27. mimoza says:

  Ju lutem a mund te mke ind=formoni a ka dhoma 1+1 te lira me date 20.08.2014 dhe sa eshte qmimi per nate.
  Pres pergjigje te shpejt nga ju

Leave a Reply

© 2013 Shengjin Travel and Tourism · Subscribe:PostsComments · Designed by Theme Junkie · Powered by WordPress